dvereokno

Naše nabídka

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti účastníků kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetového obchodu www.dvereokno.cz, dále jen provozovatele a kupujícího.

Provozovatel internetového obchodu:
Milan Štegl
Ratenice


Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy

Všechny objednávky uskutečněné prostřednictvím internetového obchodu DveřeOkno.cz na serveru www.dvereokno.cz jsou závazné. Objednávka je návrhem kupní smlouvy a kupující jejím podáním stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
Kupní smlouva se považuje za uzavřenou potvrzením objednávky ze strany prodávajícího potvrzovacím emailem a označením objednávky v internetovém obchodě za "Potvrzenou".
Kupující je povinen uvést ve formuláři všechny povinné údaje a zejména správně vyplnit úplnou adresu, na kterou mu má být zboží dodáno.
Kupující je povinen objednané zboží odebrat a zaplatit za něj celkovou cenu. V případě, že kupující objednané zboží nepřevezme a provozovateli tím vznikne škoda např. za vynaložené poštovné a balné, je kupující povinen tuto škodu provozovateli uhradit.
Převzetím zboží a zaplacením kupní ceny přechází na kupujícího vlastnické právo k tomuto zboží.

Odstoupení od kupní smlouvy
Dle novely Občanského zákoníku č. 367/2000, odstavce 6 má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí čisté, nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu zaslat v uvedené lhůtě na vlastní náklady zpět na adresu prodávajícího. Zásilky na dobírku nebudou přijaty.
Vrácené zboží musí obsahovat doklad o koupi. V opačném případě nemůže být vrácení zboží akceptováno.
Při splnění všech podmínek pro vrácení zboží budou kupujícímu peníze za zboží vráceny převodem na jeho účet do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení a překontrolování zboží.
V případě, že jednáním kupujícího vznikne prodávajícímu škoda ve smyslu par. 55 odst. 1, je kupující povinen tuto škodu uhradit (neúplný nebo poškozený obsah…)

Dodací lhůta a ceny zboží
Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů nutných pro včasné vyřízení. O expedici zboží bude kupující informován e-mailem.
Pokud je zboží skladem, snažíme se jej expedovat co nejdříve, zpravidla nejdéle do 5 pracovních dnů. V případě, že objednané zboží nebude dlouhodobě na skladě nebo jej nebude možné dodat přepravci v dohodnuté lhůtě, má prodávající právo od kupní smlouvy závazné objednávky odstoupit.
Provozovatel není plátce DPH, veškeré uvedené ceny jsou konečné. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu cen, platné ceny jsou ceny uvedené na objednávce. Rozměry uvedené u zboží se mohou mírně lišit od skutečnosti.
Ke každé dodávce zboží vystaví prodávající doklad, který zašle kupujícímu spolu se zbožím. V případě osobního odběru obdrží kupující doklad v místě odběru a je povinen si při přebírání zboží překontrolovat.

Ochrana osobních dat
Provozovatel internetového obchodu se zavazuje, že veškeré osobní údaje, které získá od svých zákazníků nebude sdělovat třetí osobě a bude je využívat jen pro potřebu obchodního styku se svými zákazníky. Současně se provozovatel zavazuje na žádost registrovaného uživatele provést vymazání jeho registrovaných údajů.

Závěrečná ustanovení
Obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky.
Uskutečněním elektronické objednávky kupující akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou výši ceny objednaného zboží včetně expedičních a dopravních nákladů.

created by © COMTERA.CZ